Úvodní stránka | Kontakt | Tiráž | Sitemap | Odkazy

DEUTSCH  |  ENGLISH
News

 

IMMOFINANZ AG
Gaudenzdorfer Gürtel 67
A-1120 Vídeň
Rakousko
Email
Telefon:
800 555 595
(bezplatná infolinka z ČR)
Fax:
+43/1/532 06 39-799

07.10.2006
IMMOFINANZ zdvojnásobila  v 1. čtvrtletí 2006/07 výnosy

IMMOFINANZ  Immobilien Anlagen AG vedoucí veřejně obchodovaná nemovitostní společnost ve střední a východní Evropě zaznamenala v 1. čtvrtletí 2006/07 (1. květen až 31. červenec 2006) výrazné zvýšení všech rozhodujících hospodářských ukazatelů a dosáhla zároveň nadprůměrného růstu.      

Provozní hospodářský výsledek před úroky a zdaněním (EBIT) se téměř zdvojnásobil, ve srovnání s vykazovaným obdobím v loňském roce došlo k růstu o 98,8 % na 144,9 miliónů EUR. Další důležitý hospodářský ukazatel – provozní hospodářský výsledek před zdaněním se zvýšil o 77,4 % na 119,4 miliónů EUR. 

Tržby společnosti vzrostly o 43,8 % z 81,9 miliónů EUR na 117,8 miliónů EUR. Nemovitý majetek dosáhl tržní hodnoty  8,02 miliard EUR, a zaznamenal tak nárůst ve výši 60,2 % ve srovnání s pěti miliardami v loňském roce. Počet objektů vzrostl o 83,5 % na 2 182, celková užitná plocha dosáhla téměř hranice osmi miliónů čtverečních metrů, přičemž hodnota 7,97 miliónů m² představuje nárůst o 72,3 %. Bilanční suma přesáhla poprvé hranici 10 miliard EUR a činí 10,4 miliard EUR (nárůst              o 82,1 %).

Vlastní kapitál  IMMOFINANZ  se zvýšil o 110 % na 5,67 miliard EUR v důsledku zvýšení kapitálu společnosti IMMOFINANZ  v květnu a červnu 2006 ve výši 923 miliónů EUR  a  zvýšení kapitálu dceřinné společnosti IMMOEAST ve výši 2,75 miliard EUR.

„I v  tomto čtvrtletí byl vývoj výnosů a růst IMMOFINANZ velmi uspokojivý“, zdůraznil předseda představenstva Karl Petrikovics. „Naše základní těžiště v Rakousku skupina BUWOG/ESG dosahuje vynikajících výsledků. V rámci střední a východní Evropy profitujeme z pronikavého úspěchu dceřinné  společnosti IMMOEAST a v  západní části Evropy  těžíme z anticyklické investiční strategie, kterou jsme uplatnili v Německu a která vede k výraznému zhodnocení našeho německého portfolia nemovitostí.

 

 


IMMOFINANZ prezentuje šesti ústředním bankám pozitivní  koncept restrukturalizace
VÍCE...
Vývoj restrukturalizace IMMOFINANZ AG a IMMOEAST AG
VÍCE...
Dr. Eduard Zehetner se stává novým mluvčím představenstva IMMOEAST AG
VÍCE...
Mag. Thomas Kleibl informoval dnes dopoledne ve Vídni  tisk o prvních třech týdnech své činnosti mluvčího představenstva  skupiny IMMOFINANZ
VÍCE...
IMMOFINANZ prodává „Silk 7“
VÍCE...
Nové vedení dozorčí rady IMMOFINANZ AG a IMMOEAST AG
VÍCE...
IMMOFINANZ AG:
DIVIDENDA ZA ÚČETNÍ OBDOBÍ 2007/08 NEBUDE VYPLACENA
VÍCE...
Důsledné zvyšování hodnoty na základě konsolidace, zajištění likvidity a profesionality
VÍCE...
Dr. Karl Petrikovics odstupuje z funkce předsedy představenstva  IMMOFINANZ AG a IMMOEAST AG
Mag. Thomas Kleibl byl ustanoven členem představenstva IMMOFINANZ a  IMMOEAST a zároveň i mluvčím obou společností
VÍCE...
IMMOFINANZ- výsledky za 1. ctvrtletí 2008/09
Další zlepšení operativního výsledku, zatížení spolecností IMMOEAST
VÍCE...
Operativní výsledek IMMOFINANZ se zvýšil o 31,5%
VÍCE...

Copyright 2009 by IMMOFINANZ AG