Úvodní stránka | Kontakt | Tiráž | Sitemap | Odkazy

DEUTSCH  |  ENGLISH
News

 

IMMOFINANZ AG
Gaudenzdorfer Gürtel 67
A-1120 Vídeň
Rakousko
Email
Telefon:
800 555 595
(bezplatná infolinka z ČR)
Fax:
+43/1/532 06 39-799

09.05.2006

IMMOFINANZ získává Prague Office Park

Společnosti IMMOFINANZ Immobilien Anlagen AG získala další nemovitost v Praze.  Kancelářský objekt  „Prague Office Park“ se nachází v žádané lokalitě v bezprostřední blízkosti mezinárodního letiště Ruzyně. Letiště je od objektu  vzdáleno méně než pět minut jízdy autem po dálnici, jízda do centra trvá pouhých deset minut. Dalším  positivním a v rámci Prahy  důležitým  aspektem této lokality je její bezprostřední poloha u dálnice směrem na Německo.

Vysokou atraktivitu objektu dokazuje rovněž struktura stávajících nájemců.  Objekt „Prague Office Park“ je plně  pronajat, k nájemcům patří renomované společnosti jako např. Wella, Johnson Diversey CZ, Teekanne, AST, Trigema nebo  SGS. Celková pronajímatelná plocha v rámci prvního stavebního celku je přibližně 6000 m², vývoj druhého stavebního celku ( POP II ) se již nachází ve stádiu plánování. Plánovaná dostavba navýší pronajímatelnou plochu na celkově 10.000 m².

Touto akvizicí společnost IMMOFINANZ dále posílí  svou pozici  v rychle se  rozvíjející  kancelářské lokalitě   západní Prahy. V této oblasti vlastní společnost již objekty  Airport Business Center a  Rudna Logistics Park.

V současné době společnost  disponuje v Praze  31 objekty s celkovou užitnou plochou 703.858 m². 
„Praha se tak stává číslem 1 v našem portfoliu nemovitostí ve východní střední Evropě“, vysvětluje předseda představenstva Karl Petrikovics, „ kromě pokračování v realizaci již začatých projektů budeme  uskutečňovat další akvizice, a tím i nadále rozšiřovat naši prezenci. Celkově jsme s jistotou nejdůležitější mezinárodní investor v oblasti nemovitostí v české metropoli. “

 


IMMOFINANZ prezentuje šesti ústředním bankám pozitivní  koncept restrukturalizace
VÍCE...
Vývoj restrukturalizace IMMOFINANZ AG a IMMOEAST AG
VÍCE...
Dr. Eduard Zehetner se stává novým mluvčím představenstva IMMOEAST AG
VÍCE...
Mag. Thomas Kleibl informoval dnes dopoledne ve Vídni  tisk o prvních třech týdnech své činnosti mluvčího představenstva  skupiny IMMOFINANZ
VÍCE...
IMMOFINANZ prodává „Silk 7“
VÍCE...
Nové vedení dozorčí rady IMMOFINANZ AG a IMMOEAST AG
VÍCE...
IMMOFINANZ AG:
DIVIDENDA ZA ÚČETNÍ OBDOBÍ 2007/08 NEBUDE VYPLACENA
VÍCE...
Důsledné zvyšování hodnoty na základě konsolidace, zajištění likvidity a profesionality
VÍCE...
Dr. Karl Petrikovics odstupuje z funkce předsedy představenstva  IMMOFINANZ AG a IMMOEAST AG
Mag. Thomas Kleibl byl ustanoven členem představenstva IMMOFINANZ a  IMMOEAST a zároveň i mluvčím obou společností
VÍCE...
IMMOFINANZ- výsledky za 1. ctvrtletí 2008/09
Další zlepšení operativního výsledku, zatížení spolecností IMMOEAST
VÍCE...
Operativní výsledek IMMOFINANZ se zvýšil o 31,5%
VÍCE...

Copyright 2009 by IMMOFINANZ AG